Ogłoszenia parafialne – 29 sierpnia 2021 r.

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

 • Rafał Postek, kawaler z parafii tutejszej, z Karoliną Szydło, panną z parafii Świętej Rodziny w Michalczewie (zapowiedź 1)

 • Dawid Stankiewicz, kawaler z parafii tutejszej, z Moniką Urbanowicz, panną z parafii św. Franciszka z Asyżu (zapowiedź 1)

 1. Witamy serdecznie nowego wikariusza ks. Piotra Ambroziaka. Ks. Piotr przyszedł do nas z parafii Przemienienia Pańskiego w Grodzisku Mazowieckim. Życzymy powodzenia w parafii chynowskiej, zapewniamy o modlitwie i naszej życzliwości.

 2. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 8:00 w środę.

 3. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Prosimy o zgłaszanie chorych, do których jak zwykle pójdziemy od godz. 9 rano. Spowiedź od godz. 17:00.

 4. W pierwszą sobotę miesiąca 4 września – po Mszy Świętej o godz. 7 i Różańcu wprowadzenie i błogosławieństwo dla nowej zelatorki p. Jolanty Ptasiewicz tych, którzy weszli do kół niedawno, zastąpili swoich poprzedników. Zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca na pierwsze spotkanie po wakacjach. Po Mszy Świętej poświęcimy przyniesione różańce. Po modlitwie w kościele spotkanie w salce katechetycznej na plebanii. Zapraszamy też chętnych mężczyzn, którzy chcą stworzyć grupę męską.

 5. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w Górze Kalwarii 16 września o godz. 19:00.

 6. Za tydzień, jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca, tzw. taca gospodarcza przeznaczona na rozbudowę cmentarza. Także w tę niedzielę będziemy mogli przekazać ofiary do puszek na wsparcie uchodźców z Afganistanu.

 7. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Wygodnego. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Zalesia i Zadębia.

 8. Oprócz dużego Gościa jest także do nabycia wrześniowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

 9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialne + Mirosława Jarosza. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.