OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22 SIERPNIA 2021

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

– Łukasz Matulka, kawaler, z parafii tutejszej, z Anną Lubowiecką , panną z parafii Świętej Trójcy w Konarach (zapowiedź 2)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Dzisiaj na Mszy Świętej o 12:30 żegnamy wikariusza Ks. Bartosza Jankowskiego. Dziękujemy bardzo za jego zaangażowanie duszpasterskie w parafii przez ostatnie 3 lata. Dobro, które zasiał na pewno pozostanie z nami i będzie przynosiło owoce w naszym życiu duchowym. 29 sierpnia Ks. Bartosz rozpoczyna posługę w nowej parafii św. Michała Archanioła w Warszawie na Mokotowie. Życzymy powodzenia i zapewniamy o modlitwie.

2. W czwartek 26 sierpnia uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w Gorze Kalwarii 16 września o godz. 19:00

4. Zachęcamy do codziennej modlitwy jedną dziesiątką różańca w intencji Misji parafialnych, które będziemy przeżywać w dniach 12-19 września.

5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Piekuta. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Wygodnego.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Dariusza Nowaka i + Edytę Grzesiak. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…