Ogłoszenia parafialne – 18 lipca 2021

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Piotr Maciej Baran, kawaler, z Jolantą Igańską, panną, oboje z parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Warszawie (zapowiedź 2);
  • Patryk Aleksander Jakubowski, kawaler z parafii tutejszej, z Martyną Eweliną Bartczak, panną z parafii w Michalczewie (zapowiedź 2);
  • Tomasz Paweł Domański, kawaler z parafii Sobienie-Jeziory, z Martą Barbarą Sobiepanek, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 2);
  • Jacek Erwin Tomala, kawaler, z parafii Św. Mikołaja w Warce, z Natalią Majak, panną, z parafii tutejszej (zapowiedź 2).
  • Grzegorz Mańturzyk, kawaler z parafii tutejszej, z Martą Rydzewską, panną z parafii św. Wincentego a’Paulo w Warszawie (zapowiedź 1).

 

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Od poniedziałku 19 lipca do piątku 30 lipca Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane w salce katechetycznej. W niedzielę 25 lipca Msze Święte odprawiane będą ze schodów plebanii (od strony ulicy Głównej). Poniżej będą rozmieszczone ławki. Będziemy mogli stanąć w cieniu drzew.

2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w piątek o godz. 16:30. Także w salce katechetycznej. Modlimy się w intencji Misji Świętych, które rozpoczniemy 12 września, zaraz po wakacjach.

3. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Jakubowizny (działki i za lasem). Także za pomoc w przeobrażeniu salki katechetycznej w tymczasową kaplicę. Ta salka też wymaga uprzątnięcia i dekoracji kwiatowych. Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Jakubowizny (od stacji do kapliczki). Powrót do kościoła będzie miał miejsce rano w sobotę 31 lipca.

4. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Marka Jaworka. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.