OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 4 lipca 2021

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu jest inny grafik odprawiania Mszy Świętych w dni powszednie, niedziele i w święta, a także godziny otwarcia kancelarii.

2. Od 13 do 17 lipca rozpoczną się prace związane z doszczelnianiem kościoła i dzwonnicy przez odrobaczaniem i odkornikowaniem (tzw. fumigacja). W dniach 19-30 lipca kościół będzie wyłączony z użytku. W niedzielę 25 lipca będziemy odprawiać Msze Święte polowe przy plebanii. Natomiast w dni powszednie w salce katechetycznej. Szczegółowe informacje na bieżąco.

3. Dzisiejsza taca, gospodarcza, przeznaczona jest na rozbudowę cmentarza.

4. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym bezpłatny dodatek na temat Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS): m.in. o zasadach bezpiecznej pracy na roli; świadczeniach powypadkowych w ramach ubezpieczenia w KRUS; a także o powikłaniach pocovidowych i rehabilitacji.

5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do niedzieli parafianom z Chynowa, z ul. Wspólnej, Słonecznej, Malinowej, Działkowej i Jasnej. Za tydzień zapraszamy parafian z Nowego Żelechowa.