OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 czerwca 2021

1. Od 1 lipca wakacyjny grafik celebracji Mszy Świętych. W dni powszednie: poniedziałek, wtorek środa o godz. 7 i 7:30 (jeżeli będzie intencja), a w czwartki, piątki o 17:30 i 18:00, w sobotę o 18:00 (z niedzieli). W pierwszą sobotę miesiąca o 7:00 i 18:00. Porządek Mszy niedzielnych: 8:00; 11:00; 12:30 i 19:00. Kancelaria czynna po Mszach Świętych w dni powszednie.

2. We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia taca na Daninę św. Piotra, tzw. świętopietrze – zbiórka funduszy na działalność i misję Ojca Świętego.

3. Dziękujemy parafianom z Sułkowic działek i nowych Sułkowic za pomoc w przyjęciu Pielgrzymki Konnej Ułanów oraz, jak zawsze, naszym strażakom z OSP za napojenie koni.

4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź po południu od 17:00 po Koronce do Bożego Miłosierdzia. Prosimy także o zgłaszanie chorych, do których pójdziemy w piątek od godz. 9:00. Zaś w pierwszą sobotę miesiąca o 7:00 Msza Święta z udziałem Kół Żywego Różańca i w ich intencji, a po niej Różaniec Święty.

5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę parafianom z Chynowa, ul. Świerkowa, Miodowa i Główna (od pierwszych numerów do Kościoła). Za tydzień zapraszamy parafian z Chynowa z ul. Wspólnej, Słonecznej, Malinowej, Działkowej i Jasnej.

6. Jest już do nabycia wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.

7. Gminny Dom Kultury w Chynowie i wójt Gminy Chynów zapraszają na festyn dla dzieci i młodzieży „Nareszcie wakacje”. Festyn odbędzie się 2 lipca na łące za kościołem w godzinach 11:00 – 17:30. Program w gablocie ogłoszeń.

8. W najbliższą sobotę, 3 lipca, Gminny Punkt Spisowy w Chynowie organizuje Dzień Otwarty (w godz. 8:00 – 15:00). Utworzone zostaną stanowiska, przy których spisywać będą członkowie Gminnego Biura Spisowaego. Poza tym dniem można zawsze uzyskać pomoc w Urzędzie Gminy w sprawie spisu ludności codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. od 7:00 do 15:00.

 

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Barbarę Dzikowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

 

Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców.