OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 czerwca 2021

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

  • Jakub Tomasz Dutkowski, kawaler z parafii tutejszej, z Joanną Pauliną Boruc, panną z parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach (zapowiedź 2)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. W sobotę, 26 czerwca, tradycyjnie będziemy gościli Pielgrzymkę Konną Ułanów. O godz. 11:00 będzie sprawowana Msza Święta, a po niej tradycyjnie podejmiemy pielgrzymów obiadem. Prosimy o pomoc w zorganizowaniu posiłku dla pielgrzymów parafian z Sułkowic – działek.

2. 27 czerwca, w niedzielę, po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców za przyczyną ich patrona św. Krzysztofa.

3. Dziękujemy parafianom z Chynowa (ul. Cicha, Mostowa i Zacisze) za przygotowanie kościoła do niedzieli. Zapraszamy do przygotowania kościoła na bierzmowanie rodziców kandydatów do bierzmowania, a do przygotowania kościoła na niedzielę parafian z Chynowa, ul. Główna (od lecznicy do Kościoła)

4.. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Krzysztofa Makowskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.