OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2 maja 2021

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Konrad Prazimowski, kawaler, z Katarzyną Kucharczyk, panną, oboje z parafii tutejszej (zapowiedź 1). Anastazy Stanisław Traczyk, kawaler, z parafii Narodzenia NMP w Rozniszewie, z Eweliną Woźniak, panną z parafii tutejszej (zapowiedź 1). Rafał Tadeusz Zdunek, kawaler z parafii tutejszej, z Dominiką Magdaleną Królak, panną z parafii św. Anny w Piasecznie (zapowiedź 1). Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach
małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Modlimy się w intencji Ojczyzny. Msze Święte według porządku niedzielnego.

2. 8 maja (w sobotę) pierwsza tura I Komunii Świętej dla szkoły w Chynowie o godz. 10:00 i 12:00.

Terminarz prób, spowiedzi i Białego Tygodnia:

Próba dla dzieci z Chynowa w środę 5 maja:

klasa 3a godz. 16.00 klasa 3b godz. 18.45 (po Mszy Św.)
na próbę dziecko przychodzi z rodzicem!!

spowiedź w piątek od godz. 16.30

Biały Tydzień 10-13 maja:
klasa 3a: poniedziałek, środa
klasa 3b: wtorek, czwartek
w poniedziałek i wtorek dzieci dostają kopertę dla misjonarzy, które później  przynoszą w środę i czwartek
w poniedziałek i wtorek dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki

3. Rocznica I Komunii Świętej będzie 30 maja (dla szkoły w Chynowie) i 6 czerwca ( dla szkoły w Sułkowicach i Zalesiu). Obie rocznice o godz. 16:00. W związku z tym zebranie Rodziców z p. Katechetką Elżbietą uczniów klas IV będzie miało
miejsce 9 maja (niedziela) o godz. 19:00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed poranną Mszą Świętą, a po południu od 17:30. W każdy piątek o godz. 17:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Prosimy także o zgłaszanie chorych, którzy, mimo pandemii, chcą przyjąć w domu księdza z posługą sakramentów świętych. Do chorych pójdziemy w piątek od godz. 9:00.

5. Dzisiejsza taca, jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca, jest tacą gospodarczą, przeznaczoną na rozbudowę cmentarza.
Niedługo rozpoczynamy dalszy ciąg budowy ogrodzenia cmentarza.

6. Dziękujemy parafianom z Chynowa: ul. Wolska (od Mostowej do kościoła) za posprzątanie kościoła i udekorowanie go kwiatami. W tym tygodniu zapraszamy do przygotowania kościoła na niedzielę rodziców dzieci I Komunijnych z Chynowa.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Wiesława Krześniaka i + Zdzisława Nowaka. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.