OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 kwietnia 2021

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: – Sebastian Michał Skoczek – kawaler z Mają Heleną Sawczuk – panną, oboje z parafii w Pieczyskach (zapowiedź 1). Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. W najbliższy piątek Uroczystość Św. Wojciecha , Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Można spożywać pokarmy mięsne.

2. Jutro ostatnie spotkanie w ramach przygotowania do I Spowiedzi i I Komunii Świętej dla 3 klasy z Zalesia. Spotkanie rozpocznie się o 17:30 drugą próbą spowiedzi.

3. Za tydzień taca przeznaczona jest na Archidiecezjalne Seminarium Duchowne w Warszawie.

4. Przypominamy, że w każdą niedzielę o 12:15 prowadzimy systematyczny wykład Katechizmu Kościoła Katolickiego.

5. Prosimy o stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. Szczegółowe informacje o tych zaleceniach są wywieszone na tablicy w kruchcie kościoła.

6. Dziękujemy parafianom z Chynowa: ul. Wolska – Stara Wieś z posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę zapraszamy parafian z Chynowa: ul. Warecka, Spokojna, Graniczna i Polna.

7. Bardzo prosimy o pomoc w podejmowaniu decyzji o likwidacji grobów, które są kompletnie zaniedbanie i nie posiadają żadnego dysponenta miejsca na cmentarzu. Często są to już groby bezimienne. Bardzo prosimy osoby zainteresowane o kontakt z ks. Proboszczem.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Wiesława Chmielewskiego, + Sabinę Budną i + Mariannę Buga. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.