14 marca 2021 – ogłoszenia parafialne

1. Zachęcamy do wzięcia obrazków misyjnych i modlitwy za rekolekcje i misje. Rekolekcje parafialne w dniach 25, 26, 27 marca. Obok obrazków jest także do wzięcia plan rekolekcji wielkopostnych.

2. Od 19 marca (uroczystości św. Józefa) do 25 marca (uroczystości Zwiastowania Pańskiego) będziemy odmawiać nowennę do św. Józefa w ramach Tygodnia Modlitw o Ochronę Życia. Po Mszy Świętej wieczornej odmówimy litanię do św. Józefa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem (w niedzielę po Mszy o 12:30). Tych, którzy chcą się modlić w domu zachęcamy do zaczerpnięcia rozważań ze strony internetowej zazyciem.pro-life.pl

3. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Jest także do nabycia zapowiadany specjalny numer o św. Józefie.

4. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 19:00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:15.

5. W piątek 19 marca po Mszy Świętej o godzinie 18.00 osoby chętne mogą wyruszyć spod kościoła na nocną Ekstremalną Drogę Krzyżową. Pod kościołem od szafarza nadzwyczajnego, p. Krzysztofa, będzie można otrzymać mapkę z trasą i rozważaniami. Ekstremalna Droga Krzyżowa ma charakter indywidualny i podejmujemy ją na swoją odpowiedzialność. Chociaż parafia nie jest organizatorem wydarzenia zainteresowanych zachęcamy do udziału. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

6. Dziękujemy bardzo za przygotowanie kościoła na niedzielę parafianom z Krężel Za tydzień zapraszamy do pomocy parafian z Widoku nr 1-22 .