Ogłoszenia parafialne – 7 luty 2021 r.

1. W czwartek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. O 11:00 w w auli Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA Msza św. pod przewodnictwem nuncjusza apostolskiego w Polsce abp. Salvatore Pennacchio w koncelebrze z kard. Kazimierzem Nyczem. Uczestnictwo możliwe tylko online na stronie internetowej archidiecezji warszawskiej (www.archidiezecja.warszawa.pl)

Jednocześnie przypominamy, że zawsze można poprosić kapłana o udzielenie sakramentu uzdrowienia (zwanym sakramentem chorych). Można zawsze o to poprosić w trudnych sytuacjach słabości i choroby. Korzystajmy też z sakramentu uzdrowienia, korzystajmy też z możliwości przyjęcia Komunii Świętej.

2. Dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i I Komunii Świętej z Sułkowic i Zalesia przychodzą do kościoła na Mszę Świętą o 18:00:

08.02. poniedziałek – Sułkowice- część 1

09.02. wtorek – Sułkowice- część 2

10.02. środa – Zalesie – klasa 3

3. Dziękujemy bardzo za przygotowanie kościoła na niedzielę parafianom z Hipolitowa. Za tydzień zapraszamy parafian z Gaju Żelechowskiego (przy szosie). Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia dekoracji świątecznych i ich rozebrania po świętach. Bóg zapłać.

4. Dzisiaj jest jeszcze możliwość nabycia lutowego Małego Gościa Niedzielnego. W połowie marca, w związku z przeżywanym w Kościele Rokiem Św. Józefa, redakcja Gościa Niedzielnego chce dołączyć do sprzedaży książeczkę o św. Józefie. Chętnych do jej zakupu prosimy zgłosić w zakrystii. Zamówimy odpowiednią ilość.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Władysławę Krupa. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

Modlitwa w intencji Misji Świętych