Ogłoszenia parafialne – 24 stycznia 2021 r.

W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:- Łukasz Urbaniak, kawaler z parafii tutejszej, z Katarzyną Karoliną Woźniak, panną z parafii Pieczyska (zapowiedź 2)

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach małżeńskich jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania o tym księdza Proboszcza.

1. W tym tygodniu kończymy nietypową kolędę. Spotkanie obejmuje Mszę Świętą, litanię do Matki Bożej w intencji ochrony przed pandemią i na końcu błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Zapraszamy do kościoła na godz. 18:00 w następującej kolejności:

poniedziałek 25 stycznia: Chynów: ul. Szkolna, Sportowa, Złota, Wspólna, Malinowa i Jasna

wtorek 26 stycznia: Węszelówka i Nowe Grobice

środa 27 stycznia: Sułkowice: ul. Piaskowa, Klonowa, Jeżynowa, Leśna, Kolejowa, Kosodrzewiny, Spacerowa, Słoneczna i Różana

czwartek 28 stycznia: Widok

piątek 29 stycznia: Chynów: ul. Świerkowa, Miodowa, Słoneczna, Warecka i Graniczna

Dziękujemy za wspólne spotkania kolędowe w kościele, tak nietypowe. Mamy nadzieję, że zapoznanie się z historią parafii, chociaż siłą rzeczy bardzo krótkie, było pomocą w odkrywaniu różnych przestrzeni działalności parafii na przestrzeni lat.

2. Dzisiaj spotkanie z kandydatami do bierzmowania (grupa starsza) rozpoczyna się Mszą Świętą o 18:00, a po niej spotkanie.

3. Dziękujemy bardzo za przygotowanie kościoła na niedzielę parafianom z Sułkowic, ul. Ogrodowa i Dolna. Za tydzień zapraszamy parafian z Sułkowic: bloki z Jarzębiny 38, 39, 40 i z Cyprysowej 36.

4. Intencje na nadchodzący tydzień wywieszone są w gablotce i na stronie internetowej.

5. Poza Gościem niedzielnym można dziś nabyć lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

6. Zgodnie z tym, co ogłaszaliśmy w zeszłym tygodniu dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Chorwacją. Po Mszy Świętej można wrzucić ofiarę do puszki na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

7. Modlitwa w intencji Misji Świętych